Kaliteli, Hijyenik Buzun Adı;
Lider Buz


Biz Kimiz?

 

Misyonumuz

Lider buz Geçmişten bugüne moral ve etik değerler ışığında bilimin ve güncel teknolojinin sınırlarını zorlayıp bunları tecrübemizle buluşturarak; yüksek kalitede, üstün nitelikli, mutlak memnuniyet sağlayan ,buz üretimi ile ilgili tüm faaliyetlerinde verimli çalışma anlayışı doğrultusunda ürüne, sisteme ve kaliteye önem vererek, müşterilerimizi, tedarikçilerimizi ve çalışanlarımızı mutlu etmek.

Vızyonumuz

Lider buz un vizyonu uzağı görerek değişimi öngörmektedir bu hayalleri ve gerek çalışma partnerlerine gerek ise son kullanıcıya ulaştırmaktır.

Ana Ilkelerimiz

» Faaliyetlerimizi yürütürken, ülkemize, devletimize, kurumlarımıza, müşterilerimize, tedarikçilerimize ve çalışanlarımıza dürüst davranmak,

» Faaliyetlerimiz sırasında çevreye ve doğaya saygılı olmak, korumak,

» Müşterilerimizi yönlendirmek, açık, net ve dürüstçe bilgilendirmek, müşteri memnuniyetini esas alarak isteklerine öncelik vermek,

» Toplam Kalite anlayışımız içeriğinde kaliteyi daima ön planda tutmak, müşteriye istediğinin her seferinde daha iyisini vermek.

» Eğitime, teknolojiye önem vermek,

» Şirket faaliyetlerini sistem ve prosedürlere bağlayarak, kurum kimliği ile ekip ve takım ruhu ile çalışmak, ulaşılan başarıyı korumak ve geliştirmek,

» Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımımız, hayal gücümüz, cesur girişimlerimizle ve müşteri memnuniyeti desteği ile çizdiğimiz sınırlarımızı aşmak.

Liderlerin temel özellikleri sunlardır:

» Değişim mühendisidir ve yeniliklere daima açıktır.

» Vizyon ve misyon oluşturan kişidir. Geleceği öngörebilme yeteneğine sahiptir.

» Organizasyondaki enformasyon ve bilgileri anlama ve yorumlama yeteneğine sahiptir. Sürekli yeni enformasyon ve bilgi edinmeye çalışır.

» Mücadelecidir, çalışkanlık ve atılım gücüne sahiptir. Organizasyonu başarıya doğru sürükleyen kişidir.

» Örgüt içinde gelişmeyi teşvik ve motive edici bir hava yaratır.

» İletişim yeteneği çok gelişmiştir.

» Entelektüel ve sorgulayıcıdır. Hatalarından daima ders çıkarır.

» Çalışanlara örnek olacak şekilde davranışlarında açık ve tutarlıdır. Söz ve davranışları uyum içindedir.

» Güçlü ve zayıf yönleri iyi bilen ve hatalarından ders çıkaran kişidir.

» Piyasadaki gelişmeleri ve trendi, tüketicinin ihtiyaçlarındaki değişme ve gelişmeleri analiz etme yeteneğine sahiptir. Değişen şartlara kolayca uyum gösterebilme esnekliğine sahiptir.

» Takım ruhu felsefesine inanır. Paylaşımcıdır. Başarının tüm çalışanlara ait olduğuna inanır.